MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 11611462
*
nr 1161 1462
MIRROR
49x57,
49x57
Estimate:
500
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday February 12 2018
at 20:26:09
- Bid history
Time
Bidder
Bid
10/2 14:04:06
1
100 kr
12/2 14:56:53
2
200 kr
12/2 19:20:37
1
200 kr
12/2 19:20:37
2
200 kr (Robot)
12/2 19:21:02
1
250 kr
12/2 19:27:12
2
350 kr
12/2 19:34:28
1
350 kr
12/2 19:34:28
2
350 kr (Robot)
12/2 19:34:41
1
400 kr
12/2 19:57:24
3
500 kr
12/2 20:08:11
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
nr 1161 1462
MIRROR
49x57,
49x57
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 600 |
| Auction date: |
Monday February 12 2018 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 10/2 14:04:06 | 1 | 100 kr |
| 12/2 14:56:53 | 2 | 200 kr |
| 12/2 19:20:37 | 1 | 200 kr |
| 12/2 19:20:37 | 2 | 200 kr (Robot) |
| 12/2 19:21:02 | 1 | 250 kr |
| 12/2 19:27:12 | 2 | 350 kr |
| 12/2 19:34:28 | 1 | 350 kr |
| 12/2 19:34:28 | 2 | 350 kr (Robot) |
| 12/2 19:34:41 | 1 | 400 kr |
| 12/2 19:57:24 | 3 | 500 kr |
| 12/2 20:08:11 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07



